seksRodzaje 

Zestaw do krępowania – czy warto?

Z każdym kolejnym rokiem przybywa par, które pragną zdecydować się na przygodę z BDSM. Część z nich chce jedynie poeksperymentować, spróbować czegoś nowego. Jednak są też tacy, którzy osiągają orgazmy jedynie w taki właśnie sposób. Z pewnością film 50 twarzy Greya przyczynił się do tego, że Polacy zaczęli chętniej sięgać po gadżety związane z szeroko pojętą subkulturą BDSM.

Dlaczego BDSM tak bardzo rozpala Polaków? 

Akcesoria BDSM przez długi czas nie cieszyły się zbyt dobrą opinią, gdyż kochankowie błędnie wiązali tę subkulturę z dewiacjami seksualnymi. Film 50 twarzy Greya odczarował wiele błędnych stereotypów związanych z tym obszarem, gdyż spora grupa widzów zobaczyła w BDSM dobre rozwiązanie, by móc przeżywać pełniejszy, bardziej satysfakcjonujący stosunek.

Bardzo ważne okazuje się omówienie z drugą połówką swoich pragnień i fantazji erotycznych. Natomiast, kiedy dochodzi do zbliżenia, należy mieć ustalony szereg znaków, które będą sygnalizować, czy druga strona zezwala na pewne zachowania.

Jeśli w Waszych głowach po obejrzeniu 50 twarzy Greya pojawiła się myśl, by zakupić zestaw do krępowania, czy warto za nią podążać? Do odważnych świat należy! Jeżeli nie spróbujecie tej formy przeżywania miłości, nigdy nie dowiecie się tak naprawdę, czy jest to dla Was. Wiele par, które z rezerwą podchodziły do BDSM, teraz nie mogą sobie bez tego wyobrazić życia łóżkowego.

Najlepszym dowodem na skalę popularności jest fakt, że w Warszawie przy ul. Rzymskiej funkcjonuje Fetish Chateau, gdzie gromadzą się tysiące miłośników takiego przeżywania seksu w celu wymiany doświadczeniami. Profesjonalne studia BDSM z pewnością będą powstawać również w innych miastach, gdyż stołeczny projekt okazał się wielkim sukcesem pod każdym względem.

W co powinni zaopatrzyć się miłośnicy BDSM? 

Partnerzy, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z BDSM, powinni mieć na wyposażeniu kajdanki, pejcz i knebel, czyli prosty zestaw do krępowania. Wymagający kochankowie, którzy mają już pojęcie o BDSM, stawiają na bardziej rozbudowane komplety. W ich skład powinny wchodzić m.in. pasy oraz opaski na nadgarstki, dzięki którym zwiążesz drugą połówkę. W ten sposób stanie się bezbronna oraz podatna na pieszczoty.

Pamiętaj jednak, że zestaw do krępowania BDSM stanowi akcesorium, dzięki któremu oboje macie czerpać satysfakcję seksualną. Dlatego w trakcie stosunku należy podchodzić do drugiej osoby z szacunkiem. Co zostało wspomniane na początku, przez lata BDSM nie cieszył się dobrą opinią, gdyż mylono tę subkulturę ze zmuszaniem drugiej osoby do różnych form seksu. To błąd – kochankowie którzy decydują się świadomie na taką formę współżycia czyniąc to świadomie darzą się najwyższym szacunkiem oraz zaufaniem.

Jaki zestaw wybrać? 

Jeśli jesteście w pełni przekonani, że chcecie rozpocząć swoją przygodę z BDSM, koniecznie sprawdźcie zestaw do krępowania w swiat-doznan.pl. Z pewnością Toy Joy – zestaw BDSM Lovetoy Starter Kit mieszczący w sobie m.in. zaciski na sutki z małymi dzwoneczkami, solidne i bardzo praktyczne kajdanki na ręce oraz na nogi czy skórzana opaska na oczy, czarne kulki gejszy to rozwiązanie, które przypadnie Wam do gustu. Doskonałym rozwiązaniem okaże się również Dream Toys Blaze Ultimate Bondage Set. Nie rozczarujecie się także, kiedy postawicie na Toyjoy – zestaw BDSM.

Na początku sporo osób może czuć onieśmielenie, gdy partner proponuje im zabawę BDSM. Jednak w takiej sytuacji warto podejść do tego tematu z ogromną dozą cierpliwości i powoli wprowadzać się w arkana miłości. Wtedy oboje nabierzecie do siebie więcej zaufania oraz ufności. Bez względu, czy w dalszym ciągu jesteście na etapie, kiedy macie motyle w brzuchu, czy też jesteście już stateczną parą, która ma za sobą bagaż doświadczeń, BDSM ożywi Wasze pożycie seksualne i wzmocni między Wami więź. Ten rodzaj seksu scementuje relację i pozwoli przeżywać emocje w bardziej uświadomiony oraz w dojrzalszy sposób. Badania udowodniły, że pary praktykujące BDSM są względem siebie bardziej lojalne niż te, które nie miały z tą subkulturą styczności.

Related posts