pozycje seksualneRodzaje 

Ulubione pozycje seksualne kobiet i mężczyzn

Jeśli chodzi o pozycje seksualne, mężczyźni i kobiety nie zawsze mają te same preferencje. Wiadomo jednak, iż istnieje wiele aspektów, które sprawiają, że zarówno mężczyzna, jak i kobieta będą odczuwać niesamowitą przyjemność podczas stosunku. Jeśli jesteś głodny wiedzy, ciekawy lub najzwyczajniej w świecie chciałbyś spróbować wraz ze swoją partnerką lub partnerem czegoś nowego, to trafiłeś idealnie, ponieważ w tym artykule dowiesz się, jakie pozycje seksualne są najlepsze dla kobiety oraz dla mężczyzny.

Jakie pozycje lubią kobiety?

1. Pozycja na pieska

Jest to jedna z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejsza pozycja seksualne, która stała się bardzo ikoniczna. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wymienili styl na pieska jako swoją ulubioną pozycję. Prawdopodobnie ma to wiele wspólnego z faktem, że kąt ten jest świetny dla maksymalnej głębokości podczas penetracji oraz stymulacji punktu G. Ponadto partnerzy mogą czuć bliskości w największym możliwym stopniu. Pozycja ta podlega wielu wariantom, co oznacza, że wcale nie musi być nudna. Możecie próbować coraz to nowszych konfiguracji w wielu miejscach dzięki, czemu uzyskacie maksimum doznań oraz mnóstwo zabawy.

2. Pozycja na misjonarza

Ta pozycja również jest jedną z najpopularniejszych. Jest ona dobrze znana i lubiana przez kobiety. Gwarantuje ona głęboką oraz przyjemną penetrację, która stanowi przyjemność dla obu stron. Pełną kontrolę tempa posiada w tym przypadku mężczyzna. Oznacza to, że panie, które lubią być dominowane przez swoich partnerów, będą zadowolone. Misjonarz oznacza również mnóstwo bliskości i możliwości okazania sobie uczuć poprzez namiętne pocałunki oraz delikatny dotyk. Tak samo, jak przy wcześniejszej propozycji istnieje wiele różnych konfiguracji, które mogą mieć miejsce w różnych miejscach. Przykładem tego może być blat kuchenny. Nie jedna dama skrycie o tym marzy. 

3. Pozycja na jeźdźca

Pozycja ta wymaga nieco więcej pracy dla kobiety, ale nie jest przy tym bardzo wymagająca. Zapewnia ona bardzo dużo bliskości oraz przyjemności dla obojga z partnerów. Mężczyzna ma ułatwiony dostęp do piersi oraz łechtaczki swojej kobiety. Może też kontrolować jej tempo poprzez dołożenie własnego wkładu pracy lub poruszanie jej biodrami. Panie uwielbiają tę pozycję, ponieważ jest ona gwarancją nieziemskich doznań. Co ciekawe podczas uprawiania seksu w pozycji na jeźdźca panie mogą doskonale wytrenować mięśnie pośladków oraz brzucha. Więcej informacji na temat tego, jakie pozycje uwielbiają kobiety, znajdziesz tutaj: https://www.miastokobiet.pl/pozycje-seksualne-ktore-dadza-wam-niezapomniany-orgazm/.

Jakie pozycje lubią faceci?

1. Pozycja na odwróconego jeźdźca

Mężczyźni uwielbiają tę pozycję z kilku względów. Pierwszym z nich są walory wzrokowe. Każdy mężczyzna jest wzrokowcem, co oznacza, że podczas uprawiania seksu w pozycji, kiedy kobieta jest odwrócona do jego tyłem będzie on w siódmym niebie. Pomimo cudownego widoku Twój partner będzie, jednak w pełni uzależniony od tempa, które wybierzesz Ty. Ta pozycja nie pozwala na mnóstwo dotyku lub kontaktu wzrokowego, ale stanowi miły kontrast z niektórymi bardziej klasycznymi, romantycznymi pozycjami. Jeśli pragniesz połączenia, spójrz na partnera podczas wykonywania intensywnych oraz dynamicznych ruchów, a to na pewno sprawi mu mnóstwo przyjemności. Pozycję można oczywiście modyfikować na wiele różnych sposobów. Przykładowo zamiast wykonywania ruchów na kolanach spróbuj, zrobić to kucając.

2. Pozycja na łyżeczkę 

Jest to ulubiona pozycja wielu mężczyzn. Pozwala ona na odczucie maksymalnej bliskości ze swoją partnerką oraz na wspaniałe doznania wzrokowe, co dla płci męskiej też jest ważne. Jeśli Twój partner namówi Cię na tę pozycję to, aby było jeszcze goręcej, skręcając ciało, lekko skieruj się w jego stronę, umożliwiając tym samym pocałunek oraz namiętny dotyk. Ważne jest to, aby ze sobą rozmawiać i udzielać sobie wzajemnych podpowiedzi.

   

   

 

 

Related posts