seksRodzaje 

Najlepsze gry erotyczne – ranking

Kiedy do Waszego życia łóżkowego wkrada się rutyna, a seks przestaje być tak emocjonujący jak kiedyś, warto rozważyć wprowadzenie do związku czegoś nowego. Doskonałym sposobem na podgrzanie atmosfery w sypialni są gry erotyczne, które przynoszą całkiem nowy wymiar przyjemności i erotycznej zabawy. Poznaj ranking gier erotycznych, w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swojej drugiej połówki. 

Polecane gry erotyczne – co wybrać?

1. Kości Miłości

Kości Miłości to zdecydowanie jedna z najprostszych propozycji, co zdaniem niektórych czyni ją najlepszą grą erotyczną. Nie chcesz uczyć się zasad gry, a zamiast tego myślisz o tym, aby jak najszybciej przejść do akcji? W tej grze masz do dyspozycji jedynie dwie kości, a zasady praktycznie nie istnieją. To doskonała propozycja dla początkujących, którzy chcą urozmaicić swoją grę wstępną i sprawdzić, czy taki rodzaj zabawy sprawdzi się w ich związku.

Jak sama nazwa wskazuje, ta niezwykle prosta gra składa się z dwóch kości: jednej opisującej nazwę czynności (np. gryź, liż, całuj) i drugiej opisującej części ciała (np. szyja, usta, sutki). Rzucając kośćmi, tworzycie dla siebie nawzajem wyzwania, które mogą mieć charakter zmysłowy lub nieco bardziej pikantny. Kości Miłości dostępne są również w wariancie kamasutry, w którym partnerzy losują miejsce w domu oraz pozycję, w której dojdzie do zbliżenia. To bardzo dobra gra erotyczna dla początkujących, która pozostawia wiele miejsca dla wyobraźni.

2. Arkana Miłości

Jeśli zastanawiasz się, jaką grę erotyczną wybrać na początek, koniecznie sprawdź serię Arkana Miłości. Ta kultowa już gra to doskonały wybór dla początkujących, którzy dopiero wchodzą w fascynujący świat gier erotycznych, ale również doświadczonych graczy, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Zasady rozgrywki są wyjątkowo proste, a zróżnicowane zadania pomogą Wam przełamać nieśmiałość i spełnić swoje najgłębsze fantazje.

W serii Arkana Miłości ukazały się trzy unikalne talie do gry: talia romantyczna, zawierająca subtelne wyzwania, talia namiętna z wyzwaniami o zbalansowanym i zróżnicowanym poziomie pikanterii oraz talia pikantna, składająca się z najtrudniejszych, najbardziej perwersyjnych wyzwań. Dzięki tej różnorodności każda para może dostosować grę do swoich preferencji, decydując się na wybraną talię lub łącząc ze sobą ulubione karty z każdego zestawu. Wszystkie karty zostały opatrzone zmysłowymi fotografiami aktów i cytatami, które dodatkowo pobudzają zmysły.

3. Sexplozja

Sexplozja to zestaw trzech rozbieranych gier erotycznych o prostych zasadach i rozgrywce, które mają za zadanie urozmaicenie gry wstępnej. W zależności od gry możecie spróbować czegoś nowego w sypialni, rozebrać swoją drugą połówką, a także wybrać pozycję erotyczną oraz miejsce w domu na finał wieczoru. Sexplozja to doskonały wybór dla tych osób, które cenią sobie różnorodność i chcą spróbować różnych rodzajów rozgrywki.

W zestawie znalazły się trzy najlepsze gry erotyczne: Gra Wstępna, Smaki miłości oraz Gra w pozycje. Aby cieszyć się emocjonującym wieczorem, wybierzcie jedną z gier lub zagrajcie w każdą po kolei, płynnie przechodząc od gry wstępnej do punktu kulminacyjnego. To jedyna tego typu propozycja w tym rankingu gier erotycznych, którą zdecydowanie warto rozważyć.

 

Related posts