hennaRodzaje 

Jaką hennę do brwi wybrać? – ranking

Chyba każda z Pań marzy o idealnych, podkreślonych i wypełnionych brwiach. Niestety nie zawsze posiadamy takie cechy wyglądu, jakie byśmy chcieli. Jednak jeśli twoje naturalne brwi nie do końca Ci odpowiadają, spokojnie istnieje kilka sposobów jak temu zaradzić! Jednym z nich jest hennowanie brwi. Da ono efekt naturalnych pięknych brwi. Efekt utrzyma się nawet do kilku tygodni, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu, który przeznaczylibyśmy na zrobienie ich makijażu. Włoski staną się ciemniejsze i wyraźnie podkreślone, co bardzo korzystnie wpływa na wygląd naszych brwi. Henna do brwi – ranking tego świetnego produktu, na zakup, którego chyba każdy może sobie pozwolić, przyda nam się przed jego kupnem.

Rodzaje henny do brwi

Istnieje kilka rodzai tego produktu, a są to między innymi:

  • henna pudrowa 
  • henna żelowa 
  • henna proszkowa
  • henna klasyczna

Tymi produktami możemy samodzielnie wykonać zabieg hennowanie brwi w domu lub udać się w tym celu do profesjonalnego gabinetu.

Która henna do brwi jest najlepsza?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jaka jest najlepsza henna do brwi, ponieważ tego typu produkt powinien być dostosowany do wymagań klienta.  Henna pudrowa to jedna z najtrwalszych rodzi henny. Utrzymuje się ona na włoskach nawet do 6 tygodni. Zawiera duże ilości witamin i minerałów, więc stosując ją, nasze brwi dodatkowo na tym skorzystają. Proszkowa henna do brwi jest nad wyraz wydajna. Jej kryciu nie można niczego zarzucić, gdyż farbuje ona skórę. Jej efekt podobnie jak w przypadku pudrowej również dość długo się utrzymuje. Klasyczna z kolei powstaje poprzez sproszkowane liści z tzw. krzewu hennowego. Stosować ja możemy zarówno do brwi, jak i tatuaży na skórze. Henna żelowa to tak naprawdę gęsty żel, z którym łatwo się pracuje. Sprawdzi się ona idealnie dla osób decydujących się na wykonywane tego zabiegu w domu.

Ranking top 5 henny do brwi

Wiele osób wpisuje w wyszukiwarkę słowa „henna ranking” i poświęca od groma czasu na szukanie zadowalających produktów. Jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie! Na stronie https://terdeals.com/pl/ranking/687/ranking-top-5-najlepszych-henn-do-brwi możemy znaleźć rzetelny opis danych produktów. Wszystkie 5 henn zostało wybranych nie bez powodu, dlatego decydując się na zakup, którejś z nich na pewno nie pożałujesz.

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, który rodzaj henny do brwi jest najlepszy. Każdy ma inne oczekiwania dotyczące efektów po zabiegu, więc dla danych osób inny rodzaj będzie odpowiedni. Dla Pań, które poszukują mocnego i długotrwałego efektu ciemnych brwi, świetnie może sprawdzić się henna pudrowa, proszkowa lub żelowa. Natomiast osoby oczekujące delikatniejszych, ale również trwałych efektów mogą być zadowolone z klasycznej henny do brwi. Warto również pamiętać, że źle wykonany zabieg hennowania brwi nie wpłynie zbyt korzystnie na nasz wygląd, więc jeżeli nie czujemy się pewni w wykonywaniu takich rzeczy samodzielnie w domu, warto będzie skorzystać z usług w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

 

 

 

Related posts